Buy a Sainsburies french stick, 45p. Consume, each lunch time.
Saving: £12.70!
Some of us can afford the luxuries of a filling! lol
Buy a Sainsburies french stick, 45p. Consume, each lunch time.
Saving: £12.70!
Well obviously so can I. If you say that a weeks filling costs £2.50, you can save ~£100 a term by avoiding expensive prepacked sandwiches, which is a fair bit of a money.Some of us can afford the luxuries of a filling! lol
Well obviously so can I. If you say that a weeks filling costs £2.50, you can save ~£100 a term by avoiding expensive prepacked sandwiches, which is a fair bit of a money.
That was what I was implyingA packed lunch can be even cheaper - and you get a real meal and not just bread![]()
I used to work for boots and we got 25% off the meal deal. £2.24 for everything you got.
But the least arrogant pricks![]()
Wow, I'm glad I don't know you if you genuinely get wound up over reading something like this******* students
Wow, I'm glad I don't know you if you genuinely get wound up over reading something like this![]()
The reason why I hastily added that smileyJust kidding![]()
heheHarsh dude
However its a role i'll gladly take for good lookin women and Arsenal winning the Prem this year![]()